MENARINI grupa

Itālijas vadošais farmācijas uzņēmums

MENARINI grupa, kuras galvenā mītne atrodas Florencē, ir Itālijas vadošais farmācijas uzņēmums. Tas darbojas vairāk nekā 130 valstīs visā pasaulē. Grupai ir vairāk nekā 125 gadu gara vēsture, tā garantē starptautiski atzītu kvalitāti.

Ar kopumā vairāk nekā 17 000 darbinieku MENARINI grupa ik dienas tiecas piedāvāt inovatīvus veselības aprūpes risinājumus, uzlabojot cilvēku dzīvi. Grupas gada apgrozījums visā pasaulē ir 3,6 miljardi eiro.

> 17 000 darbinieku

> 130 valstu

pārdošanas apjoms 3,6 miljardi eiro

Finanšu rezultāti apliecina efektīvu stratēģiju, kuras pamatā ir pētniecība, inovācijas un starptautiska orientācija, kā arī uzņēmuma spēju vienādā mērā atpazīt un izpildīt gan ārstu, gan pacientu prasības.

Viena no būtiskākajām MENARINI filozofijas iezīmēm ir sadarbība ar starptautiskiem partneriem. Mērķis ir izveidot sinerģijas veselības nozarē, lai izstrādātu inovatīvus risinājumus, farmaceitiskos produktus un pakalpojumus.

MENARINI grupas vienotās korporatīvās stratēģijas pamats ir augsta kvalitāte. Visas korporatīvās struktūras iesaistītas dažādos zāļu ražošanas procesa līmeņos: tā ir efektīva sistēma ar unikālu darba vidi kvalitātes nodrošināšanai ikvienā posmā, sākot no pētniecības līdz ražošanai, no pārdošanas līdz zinātnisko datu nodrošināšanai. Mēs visu darām ar vienu mērķi: izcilība.

Visā pasaulē grupai ir septiņi pētniecības centri un 16 ražotnes, kas ik gadu saražo vairāk nekā 585 miljoni zāļu vienību.

Grupa ir uzturējusi nemainīgu apgrozījuma un darbinieku skaita pieaugumu, pateicoties tās korporatīvajai stratēģijai, kuras pamatā ir pētniecība un izstrāde, un starptautiska orientācija. Šāds domāšanas veids arī nāk par labu BERLIN-CHEMIE, kas konsekventi un sekmīgi īsteno šo stratēģiju savā atbildības jomā.

Turpmāki temati