BERLIN-CHEMIE

Apņēmība uzlabot veselības aprūpi

BERLIN-CHEMIE ir inovatīvs, starptautiski strādājošs zāļu ražotājs ar bagātīgām tradīcijām. Kopš 1992. gada BERLIN-CHEMIE ietilpst globāla mēroga MENARINI grupā, kas jau gadu desmitiem ir Itālijas farmaceitiskā tirgus līderis. 1886. gadā izveidotais uzņēmums MENARINI, kura galvenais birojs atrodas Florencē, attīstījies no paaudzes paaudzē, kļūstot par ģimenes vadītu farmācijas uzņēmumu, kas darbojas globālā mērogā. MENARINI grupas ietvaros uzņēmums BERLIN-CHEMIE ir atbildīgs par Vācijas, Austrumeiropas un NVS reģiona farmaceitisko preparātu tirgiem. Grupas centrālās pētniecības laboratorijas atrodas Berlīnē.

> 5000 darbinieku

> 30 tirgu

pārdošanas apjoms 1,7 miljardi eiro

BERLIN-CHEMIE galvenie raksturlielumi ir dinamiska izaugsme, inovatīvi medicīniskie produkti un vairāku paaudžu garumā uzkrātā plašā pieredze. Mūsu vēsture Berlīnē — Ādlershofā datējama ar 1890. gadu. Daļa mūsu darbinieku pārstāv ģimenes, kas jau piecās paaudzēs bijušas iesaistītas medicīnisko produktu izstrādē, ražošanā un pārdošanā. Īpaši cieši esam saistīti ar mūsu galveno centru Berlīnē, kuram joprojām paliekam uzticīgi.

Taču mēs arī esam vispasaules uzņēmums. Kopumā nodarbinām vairāk nekā 5000 cilvēku no vairāk nekā 70 valstīm. Arodapmācība jau gadu desmitiem bijusi BERLIN-CHEMIE tradīcija, un uzņēmums ir vairākkārt saņēmis Rūpniecības un tirdzniecības kameras apbalvojumus. Šī daudzveidība ir viena no mūsu spēcīgākajām iezīmēm.

BERLIN-CHEMIE pieredze

Pēdējos gados BERLIN-CHEMIE sasnieguši izaugsmes rādītājus, kas pārsniedz farmaceitisko preparātu tirgus attīstības vidējos rādītājus. Šie izcilie rezultāti ir apliecinājums BERLIN-CHEMIE un MENARINI stratēģijai, kas īpaši vērsta uz inovatīvu medicīnisko produktu izstrādi. Tās ietvaros mēs piešķiram īpašu vērtību padziļinātai apmācībai un mūsu zinātniskās pārdošanas komandas darba kvalitātei. Pateicoties šiem nepārtrauktajiem centieniem, BERLIN-CHEMIE ir izcila reputācija veselības aprūpes nozarē, it īpaši ģimenes ārstu un speciālistu aprindās.

Kopumā BERLIN-CHEMIE piegādā medikamentus vairāk nekā 30 valstīs ar meitas uzņēmumiem vairāk nekā 26 valstīs. BERLIN-CHEMIE ir viens no vadošajiem zāļu ražotājiem Austrumeiropā un NVS reģionā. Pateicoties tā vēsturiskajai klātbūtnei reģionā, BERLIN-CHEMIE var lepoties ar daudzu gadu pieredzi vietējā pārdošanas specifikā, plašu izplatīšanas tīklu un mūsdienīgu ražotni Kalugā, Krievijā.

Turpmāki temati