Mūsu mērķis

Kopā dzīvei

Kopš BERLIN-CHEMIE pievienošanās globāli sekmīgajai MENARINI grupai, uzņēmums pieredzējis ilgtspējīgu izaugsmi un sekmīgi paplašinājies. Laižot tirgū produktus, kas īpaši izstrādāti atbilstoši gan pacientu, gan ārstu medicīniskajām vajadzībām, BERLIN-CHEMIE spēj piedāvāt lietotājiem plašu produktu klāstu, tostarp izmantošanai kardioloģijā, respiratoro saslimšanu, diabēta, podagras ārstēšanai un nākotnē arī onkoloģijā.

Mēs BERLIN-CHEMIE lepojamies ar sadarbībā balstītajām attiecībām ar klientiem, jo tādējādi spējam vienmēr būt informēti par nepārtraukto progresu pierādījumos balstītu medikamentu jomā un identificēt iespējas mūsu produktiem būtiski uzlabot pacientu dzīvi.

Mūsu mērķis ir jaunus medicīniskos produktus laist tirgū ātri, izmantojot partnerības un licences līgumus ar citiem uzņēmumiem starptautiskā un nacionālā līmenī, lai nodrošinātu klientiem pieeju plašākam modernāko ārstniecības iespēju klāstam.

Šo panākumu atslēga ir BERLIN-CHEMIE strādājošo prasmes. Mūsu darbinieki ir mērķtiecīgi un ar ilgu pieredzi medicīniskajā mārketingā.

MENARINI grupas ietvaros BERLIN-CHEMIE ir noteikti stratēģiskie korporatīvie mērķi pētniecības un izstrādes, kā arī internacionalizācijas jomās. Stratēģiskais mērķis abās šajās jomās ir pacientiem visā pasaulē nodrošināt inovatīvus produktus viņu ciešanu atvieglošanai. BERLIN-CHEMIE konsekventi īsteno šos korporatīvos mērķus Vācijā, Austrumeiropā un NVS reģionā, lai uzlabotu pacientu dzīves kvalitāti.

Turpmāki temati