Datu aizsardzība

Google tagu pārvaldnieks

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantots Google Tag pārvaldnieks. Google Tag pārvaldnieks ir Google Inc. Risinājums, ar kura palīdzību uzņēmumi pārvalda savas tīmekļa vietnes birkas caur saskarni. Google Tag pārvaldnieka rīks neizmanto sīkdatnes un neiegūst personas datus. Šis rīks nodrošina citus birku ierosināšanu un tās savukārt, var iegūt datus. Google Tag pārvaldnieks nepiekļūst šiem datiem. Ja deaktivēšana ir veikta domēna vai sīkdatņu līmenī, tas saglabājas attiecībā uz visām Google Tag pārvaldnieka ieviestām sekošanas birkām.

Google Maps

Šajā vietnē tiek izmantoti Google Maps piedāvātie pakalpojumi. Tas ļauj tieši vietnē attēlot interaktīvas kartes, nodrošinot jums ērtu piekļuvi kartes funkcionalitātei. Tas tiek darīts atbilstoši VDAR 6. panta pirmā punkta f) apakšpunktam.

Lai izmantotu Google Maps funkcijas, ir jāsaglabā jūsu IP adrese. Kad apmeklējat vietni, Google saņem informāciju, ka esat izsaukuši mūsu vietnes attiecīgo apakšlapu. Tas notiek neatkarīgi no tā, vai esat izmantojuši Google izsniegtu lietotāja kontu vai ja lietotāja konta nav. Ja esat pieteikušies, izmantojot Google kontu, dati tiks tieši sasaistīti ar jūsu kontu. Ja nevēlaties, lai dati tiktu piesaistīti jūsu Google profilam, pirms pogas aktivizēšanas jums ir jāiziet. Google saglabā jūsu datus kā lietotāja profilu un izmanto tos reklāmas nolūkiem, tirgus pētījumiem un/vai savas vietnes pieprasījumā balstīta dizaina veidošanā. Jums ir tiesības iebilst pret šāda lietotāja profila izveidi; lai īstenotu šīs tiesības, jums savas pretenzijas jāiesniedz tieši Google.

Plašāka informācija par Google datu apkopošanas un apstrādes apjomu un mērķiem ir pieejama pakalpojuma sniedzēja datu aizsardzības paziņojumos. Šajos paziņojumos ir arī pieejama plašāka informācija par jūsu tiesībām šajā kontekstā un iestatījumu iespējām sava privātuma aizsardzībai: http://www.google.de/intl&de/polies.privacy. Google apstrādā jūsu personas datus arī Amerikas Savienotajās Valstīs, un uzņēmums ir pievienojies ES-ASV privātuma vairogam (https://www.privacyshield.gov/EU-US-Framework).

Turpmāki temati