Meta menu


Ražošana

Ražošana

Augstas kvalitātes zāļu ražošana

BERLIN-CHEMIE garantē īpaši modernu un drošu augstākās kvalitātes zāļu izgatavošanu, kas saskan ar MENARINI Group filozofiju.

Uzņēmums BERLIN-CHEMIE AG ir izkopis ilgas zāļu ražošanas tradīcijas, un tam ir spēcīgi motivēta un izcili apmācīta ražošanas komanda.

Mēs ražojam cietās zāļu formas (tabletes, apvalkotās tabletes, kapsulas), šķidros preparātus (šķīdumus un pilienus), supozitorijus, kā arī infūziju šķīdumus Ādlershofas un Bricas ražošanas centros Berlīnē.

Šīs ražotnes ir visā pilnībā modernizētas un atbilst augstākajiem tehniskajiem standartiem, kas ļauj mums garantēt efektīvu augstas kvalitātes zāļu ražošanu.

Infūziju šķīdumu izgatavošanai 2000. gadā Ādlershofas centrā tika izveidota jauna, visaugstākajiem standartiem atbilstoša nodaļa. 2001. gadā tika atklāta atsevišķa nodaļa perorāli lietojamo šķidrumu ražošanai.

2003. gada aprīlī tika atvērta mūsdienīga fabrikas ēka ar 11 ražošanas līnijām tablešu, kapsulu un apvalkoto tablešu iepakošanai.

339 darbinieki gada laikā saražo aptuveni 270 miljonus zāļu iepakojumu. Šīs zāles nonāk pie pacientiem visdažādākajās valstīs.

Mūsu komanda piedāvā savas īpašās zināšanas arī citiem farmācijas uzņēmumiem. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums:

Tālr.: (+49) 030-6707-2651 Fakss: (+49) 030-6707-2119


MEKLĒT